CAZIN.NET: SINDIKATI U SUBOTU NA ULICAMA BIHAĆA: Ima li kraja sukoba Vlasti i Sindikata?

Nakon nekoliko sastanaka između predstavnika Sindikata i premijera USK-a Izudina Saračevića jasno je da dvije suprotne strane ne govore isti jezik, te da rješavanje problema prerasta u maltretiranje, s jedne strane građana, a s druge oštećenih strana koje su primorane da svoja prava traže štrajkom.

Sindikati su donijeli  odluka da se 30.01.2016. godine u 12:30 sati u Bihaću, na Glavnom trgu, održe novi protesti i to zbog neispunjenja dogovora sa prethodnih sastanaka, a koje se ogledaju u  neisplaćenim plaćama, toplim obroci, prijevozima i svim drugim primanjima.

Kompletan članak pročitajte na ovom linku.

Izvor: Cazin.net
Napomena: Ovaj članak ne predstavlja mišljenja i stavove Upravnog odbora niti članova Samostalnog sindikata kantonalnih državnih službenika i namještenika Sarajevo. Sekcija “Iz medija” predstavlja rubriku ove web stranice gdje naši članovi i posjetitelji na jednome mjestu mogu pročitati vijesti o aktuelnim dešavanjima relevantnim za Sindikat.