SOURCE.BA: SINDIKAT PRIREDIO SVEČANI ISPRAĆAJ U PENZIJU ZA SEDMORICU VATROGASACA

Sindikalna organizacija Profesionalne vatrogasne brigade (PVB) Kantona Sarajevo priredila je danas u Sarajevu svečani ispraćaj za sedmoricu svojih kolega vatrogasaca koji odlaze u penziju.

Ovim povodom, Sindikalna organizacija uručila je satove Ismetu Tucaku, Nijazu Šurkoviću,  Adnanu Nurudinoviću, Izetu Kruščici, Džemilu Čohodaru, Mensuru Frlju i Enveru Barlovu.

Ovo je mali znak pažnje za kolege koji su cijeli radni vijek posvetili zaštiti i spašavanju ljudi i materijalnih dobara, navode iz Profesionalne vatrogasne brigade KS.

Uz uključene sirene vatrogasnih vozila i svečani vatrogasni špalir ispred zgrade Profesionalne vatrogasne brigade Kantona Sarajevo sedmorica vatrogasaca kolege su ispratile u penziju.(FENA/SOURCE.BA)