PREDSTAVNICI SINDIKATA NA OBILJEŽAVANJU 24. GODIŠNJICE POSTOJANJA SINDIKATA POLICIJE KS

Delegacija Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo prisustvovala je danas obilježavanju 24. godišnjice postojanja Sindikata policije Kantona Sarajevo.

Ovom prilikom predsjednik našeg Sindikata Elvis Zornić i član Upravnog odbora Sindikata Armin Hrelja uručili su predsjedniku Sindikata policije Sadiku Eći zahvalnicu za iskazano razumijevanje, podršku i saradnju.

U okviru završne ceremonije u Sportsko-rekreacionom centru Ajdinovići uručene su zahvalnice i pehari najboljim sportskim ekipama na takmičenjima u fudbalu, košarci i šahu.

Predsjedniku Sindikata Elvisu Zorniću uručena je zahvalnica Sindikata policije Kantona Sarajevo za dugogodišnje prijateljstvo, podršku i uspješnu saradnju na unapređenju sindikalnih aktivnosti.

Današnjoj manifestaciji prisustvovao je i ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Samir Avdić, te predstavnici sindikata policije na federalnom i državnom nivou.