ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA SAMOSTALNOG SINDIKATA KANTONALNIH DRŽAVNIH SLUŽBENIKA I NAMJEŠTENIKA U SARAJEVU GOSTOVALI U PROGRAMU TV ALFA

Predsjednik Samostalnog sindikata kantonalnih državnih službenika i namještenika u Sarajevu Elvis Zornić i član Upravnog odbora našeg sindikata Armin Hrelja gostovali su danas u emisiji „Nešto novo“ Televizije Alfa.

Tokom gostovanja upoznali su bh. javnost o aktivnostima našeg sindikata, borbi za prava svih državnih službenika i namještenika u Kantonu Sarajevo i „nelegalnim“ aktivnostima Federalnog sindikata, čiji predsjednik Salih Kruščica nije se pojavio u emisiji iako je bio pozvan.

Transparentnost je naša vrlina i za razliku od Kruščice i njegovih sindikalista mi se ne bojimo javnosti.