POVODOM DEVETE GODIŠNJICE OSNIVANJA NAŠEG SINDIKATA ČESTITKU UPUTIO I SINDIKAT OSNOVNOG OBRAZOVANJA I ODGOJA KANTONA SARAJEVO

Sindikat osnovnog obrazovanja i odgoja Kantona Sarajevo uputio je čestitku povodom devet godina postojanja Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo.

“U ime Kantonalnog odbora i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke. Iako su brojni problemi stavljeni pred Vas, vjerujem da ćete, u ovim vremenima svakodnevnih izazova, pronaći rješenja koja će koristiti svim članovima Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo.

Sindikat nije samo institucija – sindikat je odraz zajedništva, a snaga sindikata leži u solidarnosti i spremnosti da se zajednički borite za radnička prava i zaštitu interesa svih državnih službenika koji rade u organima državne službe Kantona Sarajevo. Neka Vaša sindikalna aktivnost bude odraz odgovornosti prema svima koji Vas prate i koji Vas slijede i neka nastavi biti profesionalna i kvalitetna, a svaki korak koji napravite neka ima veliki značaj – za cjelokupno članstvo i Vaše kolege.

Želimo Vam mnogo snage, hrabrosti i vjere u borbi za radnička prava i zaštitu radničkih interesa svih državnih službenika koji rade u organima državne službe Kantona Sarajevo. Uz sindikalni pozdrav”, navodi se u čestitko koju potpisuje predsjednik Samostalnog sindikata osnovnog obrazovanja i odgoja Federacije – Kantonalni odbor SSOOIO Kantona Sarajevo Saudin Sivro.