PISMO PODRŠKE SINDIKATU RADNIKA U ZDRAVSTVU KANTONA SARAJEVO

Samostalni sindikat državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo uputio je pismo podrške Sindikatu radnika u zdravstvu Kantona Sarajevo.

“U ime Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo, želimo izraziti našu punu podršku vašoj borbi za poboljšanje položaja radnika u zdravstvu. Smatramo da je od suštinskog značaja da se svi radnici, bez obzira na sektor, udruže i zajednički se bore za svoja prava.

Vaši zahtjevi za poboljšanje uslova rada, zaštitu prava i adekvatnu naknadu su potpuno opravdani. U tom
smislu, stojimo vam na raspolaganju i podržavamo vas u vašim naporima”, navodi se u pismu podrške kojeg potpisuje predsjednik Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo Elvis Zornić.