AVAZ.BA: Šatorović: Budno ćemo pratiti rad Vlade, a Sindikat bi mogao odustati od najavljenog protesta

Potpredsjednik SSSBiH Selvedin Šatorović je za “Avazov” portal kazao kako je njegovo mišljenje da bi sindikat sutra mogao odustati od najavljenog protesta i generalnog štrajka koji se trebao dogoditi 26. januara nakon odgovora koji je uputila Vlada Federacije na ranije zahtjeve Sindikata.

Podsjećamo SSSBiH je najavio generalni štrajk za 26. januar, ali nakon odgovora Vlade Federacije sindikatu, do toga ipak ne bi trebalo doći.

Kompletan članak pročitajte na ovom linku.

Izvor: Avaz.ba
Napomena: Ovaj članak ne predstavlja mišljenja i stavove Upravnog odbora niti članova Samostalnog sindikata kantonalnih državnih službenika i namještenika Sarajevo. Sekcija “Iz medija” predstavlja rubriku ove web stranice gdje naši članovi i posjetitelji na jednome mjestu mogu pročitati vijesti o aktuelnim dešavanjima relevantnim za Sindikat.