PREDSJEDNIK NAŠEG SINDIKATA ELVIS ZORNIĆ NA SASTANKU S MINISTRICOM PRAVDE I UPRAVE KS LEJLOM BRČIĆ

U zgradi Vlade Kantona Sarajevo danas je održan sastanak ministrice pravde i uprave Kantona Sarajevo Lejle Brčić i predsjednika Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo Elvisa Zornića.

Predsjednik Zornić čestitao je ministrici Brčić na imenovanju i poželio joj puno sreće u ovom mandatu.

Na sastanku je razgovarano o stanju u državnoj službi u Kantonu Sarajevo te je dogovoren zvanični početak pregovora o novom Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike u organima državne službe KS u prvoj sedmici februara.

Također je dogovorena intenzivnija buduća saradnja i bolja razmjena informacija.