KLIX.BA: Savez samostalnih sindikata BiH: Vlada FBiH nije konsultovala Sindikat

Ne želeći uopće komentarisati Prijedlog izmjena i dopuna Zakona o radu FBiH, usvojen na 37. sjednici Vlade FBiH, a za koji je Savez samostalnih sindikata BiH saznao iz medijskih natpisa, ovim putem obavještavamo javnost da Savez samostalnih sindikata BiH (SSS BiH), kao jedan od socijalnih partnera, nije konsultovan u vezi sa donošenjem izmjena i dopuna Zakona o radu FBiH, saopćeno je iz SSS BiH.

Kompletan članak pročitajte na ovom linku.

Izvor: Klix.ba
Napomena: Ovaj članak ne predstavlja mišljenja i stavove Upravnog odbora niti članova Samostalnog sindikata kantonalnih državnih službenika i namještenika Sarajevo. Sekcija “Iz medija” predstavlja rubriku ove web stranice gdje naši članovi i posjetitelji na jednome mjestu mogu pročitati vijesti o aktuelnim dešavanjima relevantnim za Sindikat.