KLIX.BA: “Delegacija Sindikata BiH napustila sjednicu ESV-a, sjednica prekinuta”

Sjednica Ekonomskog-socijalnog vijeća (ESV) za teritoriju Federacije BiH danas je prekinuta nakon što ju je delegacija Saveza samostalnih sindikata Bosne i Hercegovine (SSSBiH) napustila zbog neslaganja sa socijalnim partnerima, u prvom redu zbog odluke o izmjenama i dopunama Zakona o radu.
Kompletan članak pročitajte na ovom linku.

Izvor: Klix.ba /Foto: Nedim Grabovica/Klix.ba
Napomena: Ovaj članak ne predstavlja mišljenja i stavove Upravnog odbora niti članova Samostalnog sindikata kantonalnih državnih službenika i namještenika Sarajevo. Sekcija “Iz medija” predstavlja rubriku ove web stranice gdje naši članovi i posjetitelji na jednome mjestu mogu pročitati vijesti o aktuelnim dešavanjima relevantnim za Sindikat.