ČESTITKA POVODOM 47. GODIŠNJICE OSNIVANJA ZAVODA ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO

Sindikalna organizacija Zavoda za izgradnju Kantona Sarajevo svim uposlenicima čestita 47. godišnjicu osnivanja Zavoda.

“Odlukom Skupštine Grada Sarajeva 6. aprila 1975. godine nastao je Zavod za izgradnju Grada Sarajeva i nije slučajno uzet 6. april za osnivanje Zavoda, dan kada  Sarajevo slavi rođendan.

Zavod za izgradnju 47 godina doprinosi razvoju i rastu grada Sarajeva. Sretan ti rođendan Zavode”, navodi se u čestitki.

Potpredsjednica Sindikata državnih službenika i namještenika Kantona Sarajevo i predsjednica Sindikalne organizacije Zavoda za izgradnju Kantona Sarajevo Jasmina Lukovac kazala je ovim povodom da je Zavod institucija sa dugogodišnjom tradicijom u kojoj su radnici sa menadžmentom gradili naš grad.

Lukovac je poručila da će Sindikat i dalje štititi prava radnika kako bi Zavod i u budućnosti bio garant razvoja i rasta glavnog grada Bosne i Hercegovine.